single-post-featured-img

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Alkim Petrokimya olarak 138.000 MT kapasiteli modern üretim tesislerinde, konusunda uzman nitelikli personel kadromuz, çağdaş yönetim anlayışımız ile madeni yağ üretimi yapıyoruz. İleri teknoloji test ekipmanları ile donatılmış tam teşekküllü akredite laboratuvarımızda üstün kaliteli üretim gerçekleştiriyoruz. KOSB’da 12.000 m² arazi üzerine kurulu olan fabrikamız 8.000 m²lik kapalı alana sahip.

Vizyonumuz

Kalite En Üst Seviyede

Tesisimizde kaliteyi en üst seviyede tutarken, verimliliği arttırmak ve maliyetleri azaltmak için iyileştirme ilkeleriyle çalışmaktayız. Yalın üretim yöntemleri ile işyeri organizasyonumuzu sürekli iyileştirip, üretim sürelerini azaltarak, iş akışlarını düzenliyoruz. Şirket politikamız olarak çalışan eğitimini en üst seviyede tutuyoruz.

Misyonumuz

Ürünlerimizi tüm paydaşlarımızda etkin paylaşım içinde olarak, ihtiyaca ve sektörel gelişmelere uygun olarak üretmek.

Kalite Politikamız

Zamanlama: Ürünlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda doğru olarak üretip, zamanında ulaştırırız.

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarız.

İletişim: Kalite yönetim sistemi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek güncellemelerini yapıp çalışanlarımızın bu güncellemelere uyumlu çalışması için sürekli iletişimi sürdürürüz.

Tecrübe: Çalışanlarımızın beceri ve tecrübelerini arttırmak için eğitimlere öncelik vererek ihtiyaç duydukları tüm kaynakları sağlarız.

Ürün ve Hizmet: Üretimimizi yürürlükteki tüm mevzuata uyarak en kaliteli şekilde sürdürürüz. Dürüst ve şeffaf üretim süreçlerimizle en iyi hizmeti sağlamaya özen gösteririz. Laboratuvarımızda üstün teknolojik özelliklere sahip test cihazları ile yüksek kalitede hizmet vermeyi önemsiyoruz.

Faaliyet Alanları: Faaliyetlerimizden kaynaklanabilecek çevre kirliliği ve iş kazalarına pro-aktif bir yaklaşım içinde yaklaşırız. Tüm faaliyetlerimizde insan yaşamı ve sağlığı ön planda tutarız.

Her Yerdeyiz

Afrika, Asya ve Avrupa başta olmak üzere 5 kıtada 80'den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz.

BLOG

İLETİŞİM

Yenilikçi çözümler almak için bize ulaşın.

Adres

Kimya Sanayicileri OSB Melek Aras Bulvarı, Aromatik Cd. No:61, 34956
Aydınlı-KOSB/Tuzla/İstanbul

EMAIL

info@alkimpetrokimya.com

SOSYAL MEDYA